Wybielanie zębów Włocławek

wybielanie zębów laserowe

UMÓW WIZYTĘ

UMÓW WIZYTĘ

 

WYBIELANIE ZĘBÓW CENNIK:

 

WYBIELANIE FULL - PEŁEN CYKL

PEŁNE WYBIELANIE PIERWSZORAZOWE

1100 zł

 

WYBIELANIE ODŚWIEŻAJĄCE - REFRESH

(po wcześniejszym wybielaniu)

500 zł  NOWOŚĆ!

 

PAKIET  BANKIETOWY

HIGIENZACJA + jeden cykl wybielania

1400 zł  800 zł PROMOCJA! NOWOŚĆ!

 

PAKIET FULL

HIGIENIZACJA + PEŁNE WYBIELANIE

1400 zł  1300 zł PROMOCJA!

 

PAKIET REFRESH

HIGIENIZACJA + WYBIELANIE POWTÓRNE

1400 zł  800 zł PROMOCJA!

 

NAKŁADKA WYBIELAJĄCA W DOMU

1000 zł

 

WYBIELANIE ZĘBA MARTWEGO (całość)

500 zł

 

ICON (infiltracja, od zęba)

350 zł


 

OCZYSZCZANIE - HIGIENIZACJA CENA:

 

CZYSZCZENIE- HIGIENIZACJA

(SKALING + PIASKOWANIE + POLEROWANIE)

280 zł  

 

PIASKOWANIE ZĘBÓW

200 zł

 

FLUORYZACJA KONTAKTOWA

100 zł

 

PAKIET HIGIENIZACYJNY

(CZYSZCZENIE + FLUORYZACJA)

380 zł 300 zł PROMOCJA!

 

 

WYBIELANIE ZĘBÓW CENNIK:

 

WYBIELANIE FULL - PEŁEN CYKL

PEŁNE WYBIELANIE PIERWSZORAZOWE

1100 zł

 

WYBIELANIE ODŚWIEŻAJĄCE - REFRESH

(po wcześniejszym wybielaniu)

500 zł  NOWOŚĆ!

 

PAKIET  BANKIETOWY

HIGIENZACJA + jeden cykl wybielania

1400 zł  800 zł PROMOCJA! NOWOŚĆ!

 

PAKIET FULL

HIGIENIZACJA + PEŁNE WYBIELANIE

1400 zł  1300 zł PROMOCJA!

 

PAKIET REFRESH

HIGIENIZACJA + WYBIELANIE POWTÓRNE

1400 zł  800 zł PROMOCJA!

 

NAKŁADKA WYBIELAJĄCA W DOMU

1000 zł

 

WYBIELANIE ZĘBA MARTWEGO (całość)

500 zł

 

ICON (infiltracja, od zęba)

350 zł


 

Co zrobić by wybielanie zębów Włocławek było trwałe?

Zaraz po wykonaniu procedury wybielania zębów nie można jeść przez dwie godziny. W temacie płynów - można pić w tym czasie tylko i wyłącznie wodę mineralną.
Przez 14 dni po zabiegu należy utrzymywać białą dietę - zrezygnować z pokarmów jak i płynów, które mają tendencję do barwienia - szkliwo zębów w tym okresie jest częściowo odwodnione i narażone na ponowne wchłonięcie barwników.
W okresie 14 dni od zabiegu wybielania poleca się stosowanie do mycia zębów łagodnej pasty wybielającej, najlepiej pasty jednocześnie przeznaczonej dla zębów wrażliwych (np. Colgate Sensitive Pro Relief Whitening, Elmex Sensitive Whitening,  Sensodyne Whitening), która delikatnie usuwa osady oraz barwniki zanim dostaną się w głąb zęba tworząc nowe przebarwienia. 
Kilka dni po zabiegu mogą występować dolegliwości bólowe i nadwrażliwość zębów: zalecane jest miejscowe stosowanie żelu Sensicare. 
Podczas wykonywania zabiegu może dojść do miejscowego podrażnienia, poparzenia dziąseł – należy stosować w podrażnionym miejscu żel Elugel. 

 

Czego nie wolno jeść:
•    płyny ciepłe i zimne (m.in. kawa, herbata, soki, czerwone wino)
•    niektóre owoce (m.in. jagody, porzeczki, borówki, wiśnie)
•    niektóre warzywa (m.in. pomidor, papryka, marchewka, czerwona kapusta)
•    sery żółte a także twarogowe zawierające przyprawy
•    barwiące zupy (m.in. barszcz czerwony)
•    czekolada oraz produkty, które w swoim składzie mają kakao
•    niektóre przyprawy (m.in. curry, papryka, cynamon, kurkuma)
•    ciemne sosy (m.in. pieczeniowy, pomidorowy)
•    wędliny (jedynie można jeść drób)


 Co można jeść:
•    nabiał (m.in. sery twarogowe, jogurt, mleko, ser kozi, mozzarella, maślanki naturalne)
•    napoje (woda oraz mleko)
•    owoce (banany)
•    warzywa białe i z małą ilością barwników (m.in. ziemniaki, biała kapusta, biała fasola, kalarepa)
•    warzywa bez skórki (bakłażan, cukinia, ogórek)
•    mięso drobiowe (indyk, kurczak)
•    ryby
•    owoce morza (krewetki)
•    ryż, kasza jaglana, kasza jęczmienna
•    produkty zbożowe (m.in. białe pieczywo, otręby owsiane, makaron)


 Ważne! W trakcie „białej diety” nie wolno palić papierosów - może to spowodować przebarwienia na świeżo wybielonych zębach. 
 

Wybielanie zębów Włocławek efekt zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. Stosujemy najlepsze metody na rynku, aby osiągnąć dla naszych pacjentów jak najlepsze efekty wybielania zębów. Podczas wizyty porozmawiaj z naszą doświadczoną higienistką lub naszym dentystą na temat Twoich oczekiwań, co do zabiegu wybielania zębów, a pomoże mu to w dobraniu odpowiedniego programu wybielania, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Istnieje wiele sposobów na wybielanie zębów włocławek. Niektórzy pacjenci postępują bardzo nierozsądnie, próbując wybielić swoje zęby w sposób bardzo tani, ale zarazem niebezpieczny dla szkliwa (np. sodą oczyszczoną, solą, węglem czy cytryną). Takie postępowanie grozi trwałym, nieodwracalnym uszkodzeniom szkliwa. Dlatego należy pamiętać, by wybielanie zębów włocławek zawsze skonsultować z lekarzem dentystką lub higienistką stomatologiczną. Wybielanie zębów włocławek odbywa się w gabinecie stomatologicznym pod pełną kontrolą osoby, która została przeszkolona w kwestii wybielania zębów.

 

Przed przystąpieniem do zabiegu oceniamy stan szkliwa pacjenta, obecność ubytków próchnicowych lub erozyjnych,  a także stan przyzębia, w tym dziąseł. Zawsze przed przeprowadzeniem wybielania zębów konieczne jest wykonanie zabiegu higienizacji - usunięcia kamienia nazębnego oraz wszystkich osadów nazębnych. Podczas wizyty, na której odbywa się wybielanie zębów włocławek higienistka lub lekarz zabezpiecza wszelkie ubytki zębów oraz dziąsła. Cały zabieg trwa ok. 60 minut i polega na trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego.  Już po jednej wizycie pacjent może cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Krótki czas przeprowadzania zabiegu w porównaniu z np. wybielaniem nakładkowym stanowi też istotny czynnik, dzięki któremu wielu pacjentów decyduje się właśnie na wybielanie zębów włocławek. Krótki czas zabiegu w porównaniu do wybielania domowego umożliwia krótszy czas stosowania białej diety oraz krótszy czas dolegliwości pozabiegowych. 

Wybielanie zębów Włocławek - efekty

Profesjonalne wybielanie zębów 

wybielanie zębów Włocławek

Marzysz o pięknych białych zębach?

Umów się na profesjonalne wybielanie zębów!

Dzięki najwyższej jakości produktom oraz wybielaniu przy pomocy specjalnej lampy na pewno będziesz zachwycony efektem!

All right reserved © Stomatologia Łuniewscy 2023


Pictures designed by Freepik, oralanswers.com, weningerdentistry.com, wikipedia.org, shutterstock.com, space-healthcare.com, nw1dentalcare.co.uk, dogsanddoubles.com, novadentalcare.co.uk


Powered by Joanna Łuniewska-Rajch; http://innovar.pl/

dofinansowanie

KONTAKT

 

Włocławska 44, 87-811 Szpetal Górny


tel. 604 498 113


wloclawekdentysta@gmail.com


 

profesjonalne wybielanie zębów Włocławek

Procedura wybielania zębów wykonywana w Centrum Stomatologii ŁUNIEWSCY jest w pełni bezpieczna. W trakcie jej przeprowadzania szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Wynika to z zaawansowanej formuły składników preparatu wybielającego, gdzie jednym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. 

 

Zabieg wybielania zębów przeprowadzany profesjonalnie w naszym gabinecie jest niemalże bezbolesny. Tylko u niektórych pacjentów (szczególnie takich o powiększonej wrażliwości przed zabiegiem) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów jest rekomendowana dla prawie wszystkich pacjentów chcących osiągnąć piękny biały uśmiech. Nano-hydroksyapatyt zawarty w środku wybielającym docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

USŁUGI - powrót

POWRÓT

Chcesz osiągnąć piękny, biały uśmiech?

 

Zadzwoń i umów się na wizytę 

 

 604 498 113

Dlaczego zęby się przebarwiają?

 

Przebarwienia zębów wynikają z nagromadzenia w nich barwników. Mogą one być efektem istniejących chorób ogólnych takich jak choroby genetyczne, schorzenia trzustki, zaburzenia hormonalne czy choroby krwi. Jednak najczęściej największy wpływ na zmianę barwy zębów ma codzienna dieta i sposób życia. Kawa, herbata, soki, czerwone wino i niektóre zioła silnie przebarwiają zęby. Dodatkowo bardzo negatywny wpływ na barwę ma tytoń - palenie papierosów.

Zęby stają się również ciemniejsze po leczeniu endodontycznym. Po urazie czasem szarzeją, co jest objawem martwicy zęba. Poza tym przebarwieniu ulegają zęby ze zmianami próchnicowymi oraz wypełnieniami amalgamatowymi. Naturalnym jest również, że wraz z wiekiem barwa zębów zmienia się na ciemniejszą.


Jak wybielić zęby?

Zdecydowanie za najskuteczniejsze uważa się wybielanie zębów Włocławek w gabinecie dentystycznym. Środki dostępne w drogeriach i aptekach są skuteczne, jedynie po wcześniejszym oczyszczeniu zębów przez lekarza lub higienistkę dentystyczną i stosuje się je najczęściej do podtrzymania efektu, po uprzednim wybieleniu zębów w gabinecie lub do delikatnego rozjaśnienia zębów. Istnieją dwie podstawowe techniki wybielania zębów – wybielanie zębów włocławek w gabinecie (technika „in office”) lub wybielanie zębów nakładkowe (domowe). 

 

 

 

 

 

ŁUNIEWSCY

dentysta włocławek

CENTRUM STOMATOLOGII

wybielanie zębów włocławek
wybielanie zębów włocławek