All right reserved © Stomatologia Łuniewscy 2023


Pictures designed by Freepik, oralanswers.com, weningerdentistry.com, wikipedia.org, shutterstock.com, space-healthcare.com, nw1dentalcare.co.uk, dogsanddoubles.com, novadentalcare.co.uk


Powered by Joanna Łuniewska-Rajch; http://innovar.pl/

dofinansowanie

KONTAKT

 

Włocławska 44, 87-811 Szpetal Górny


tel. 604 498 113


wloclawekdentysta@gmail.com


 

LEKARZE - powrót

POWRÓT

lek. stom. Marek Łuniewski 

lekarz stomatologii ogólnej, protetyk

 

Godziny przyjęć:

                     poniedziałek: 15.30 - 19.30

                              wtorek: 15.30 - 19.30

                               środa: 8.30 - 11.00

                          czwartek: 15.30 - 19.30

                               piątek: 8.30 - 11.00

 

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Po ukończeniu studiów uzyskał tytuł specjalisty stomatologii ogólnej Iº. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w stomatologii. Członek Włocławskiego Stowarzyszenia Lekarzy Stomatologów, 10 lat pracował jako Zastęppca Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Lekarskiej w Toruniu. 

 

Posiada bardzo duże doświadczenie w protetyce, która jest jego główną pasją i zainteresowaniem zawodowym. Jego głównym celem w pracy jest nie tylko przywrócenie pacjentowi pięknego uśmiechu, lecz przede wszystkich przywrócenie wysokiego komfortu życia, radości i poczucia wartości. Charakteryzuje się niezwykłą otwartością, poczuciem humoru i umiejętnością znoszenia stresu u pacjentów, poprzez zachowanie przyjaznej atmosfery. Dzięki tym cechom z łatwością nawiązuje kontakt z małymi pacjentami. 

 

Stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, konferencjach i sympozjach z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji oraz współpracy z pacjentami. 

 

Jego pasją są dalekie podróże oraz nurkowanie, szczególnie w najbardziej egzotycznych miejscach. Ma wiele zainteresowań - podstawowe obejmują historię i astronomię. Jest miłośnikiem zdrowego stylu życia oraz uprawiania sportu - biegania i ćwiczeń na siłowni. W wolnych chwilach najchętniej ogląda znane seriale i filmy lub spędza czas przy dobrej książce. Jest również koneserem wysublimowanegi whisky.  

 

 

 

 

ŁUNIEWSCY

dentysta włocławek

CENTRUM STOMATOLOGII

wybielanie zębów włocławek
wybielanie zębów włocławek