KONTAKT

 

Włocławska 44, 87-811 Szpetal Górny


tel. 604 498 113


wloclawekdentysta@gmail.com


 

All right reserved © Stomatologia Łuniewscy 2016


Pictures designed by Freepik, oralanswers.com, weningerdentistry.com, wikipedia.org, shutterstock.com, space-healthcare.com, nw1dentalcare.co.uk, dogsanddoubles.com, novadentalcare.co.uk


Powered by Joanna Łuniewska-Rajch; http://innovar.pl/

wybielanie zębów włocławek
wybielanie zębów włocławek

CENTRUM STOMATOLOGII

dentysta włocławek

ŁUNIEWSCY

Usuwanie zatrzymanych ósemek

Bardzo często u pacjentów okazuje się koniecznym usunięcie zatrzymanych zębów trzecich trzonowych - ósemek. U większości pacjentów zęby te nie w pełni się wyrzynają ze względu na brak wystarczającej ilości miejsca w jamie ustnej. Mogą one również wyrzynać się bardzo powoli, przez co po całkowitej ich erupcji okazują się być już zębami zniszczonymi próchnicowo.

 

Ekstrakcja zębów trzecich trzonowych

Zabieg ten nie jest zabiegiem ciężkim dla pacjenta, mimo krążących wokół niego licznych historii. Zatrzymane ósemki mogą powodować resorpcję zewnętrzną - niszczenie zębów drugich trzonowych, a także przysparzać dolegliwości bólowe pacjentom. 

 

Czy usuwanie ósemek jest bolesne

Ekstrakcja ósemek wykonywana przez lekarza specjalistę nie jest bolesna, jednak po samym zabiegu mogą wystąpić dolegliwości bólowe lub opuchlizna. W celu uniknięcia powikłań poekstrakcyjnych zalecamy wykonywać taki zabieg przez specjalistę chirurga stomatologicznego - tak jak w naszym gabinecie. 

 

 

W celu otrzymania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu!

usuwanie ósemek włocławek
ekstrakcja ósemek włocławek